O nas

Naszą misją jest wspieranie opiekunów zwierząt domowych w zapewnieniu ich pupilom długiego życia w pełnym zdrowiu i komforcie. 

Czujemy się współodpowiedzialni za jakość życia zwierząt domowych, dlatego oferujemy najwyższej jakości naturalne karmy oraz akcesoria wspierające ich życie w zdrowiu i komforcie. Wierzymy, że biznes powinien być odpowiedzialny nie tylko w obszarze społecznym i ekonomicznym , ale i środowiskowym. Dlatego wybieramy do współpracy producentów respektujących ochronę zasobów naturalnych, wybieramy energooszczędne i przyjazne środowisku rozwiązania.

Przykładowo producent mokrych karm dla kotów jest zarejestrowanym , certyfikowanym członkiem Earth Island Institute realizujący program „Delfin Safe”. Producent suchych karm posiada jako jedna z nielicznych firm w Europie z branży karm dla zwierząt , certyfikat BRC (British Retail Consortium). Oznacza to spełnienie najwyższych norm jakościowych dotyczących produktu i procesu produkcyjnego jak dla produkcji żywności dla człowieka.

Budujemy sieć dystrybucji opartą  na  zaufaniu i strategii transparentnej polityki cenowej.  Jesteśmy przekonani, że zasady współpracy oparta na zaufaniu i wiarygodności budują stabilne i mocne podstawy biznesu.

Promujemy zdrowy styl żywienia i wpływ jakości jedzenia na zdrowie pupili, bo to przecież nasi bliscy przyjaciele. Ważne jest dla nas aby oferowane przez nas karmy spełniały normy żywieniowe określone przez międzynarodowe instytuty żywieniowe.

MyslimyEKOlogicznie_znak_RGB

MYŚLIMY EKOLOGICZNIE

Uczestniczyliśmy w projekcie szkoleniowo-doradczym „Silna Marka – Zielona Marka”. Otrzymaliśmy również prawo posługiwania się  znakiem „MYŚLIMY EKOLOGICZNIE”, który jest potwierdzeniem, że firma stara się w swojej działalności gospodarczej wdrażać rozwiązania proekologiczne.