Dla kota

Logo_Petit-Cuisine

Petite Cuisine to mokra karma w puszkach dla kotów w każdym wieku, w 100% kompletna i naturalna, z filetem z tuńczyka z dodatkiem ryb lub z białym mięsem kurczaka z bezpiecznych hodowli – bez antybiotyków, hormonów i GMO. Petite Cuisine nie zawiera konserwantów, barwników i aromatów. Jako jedna z nielicznych mokrych karm dla kotów , obecnych na europejskich rynkach, spełnia wymogi amerykańskiego instytutu żywienia zwierząt AFFCO.

100x35-puszki-razem_PCPetite Cuisine może być podawana również kotom o wrażliwym układzie pokarmowym i stosowana w żywieniu kotów z cukrzycą, ponieważ – co zalecają weterynarze przy tym schorzeniu – jest wysokobiałkowa i nisko węglowodanowa. 

Zalety  karmy  Petite Cuisine

 • Szeroki wybór smaków gwarantuje różnorodność smakową kotu, która się nie znudzi ale też dostarcza bogatego spektrum różnorodnych pełnowartościowych składników odżywczych
 • Naturalne składniki o jakości spełniającej normy żywieniowe opracowane dla ludzi
 • Bogata w wysoko przyswajalne białko, z dopasowaną do potrzeb kota niewielką zawartością tłuszczy  (65% wartości energetycznej karmy pochodzi z białka, a tylko 35% z tłuszczy)
 • Lekkostrawna i wyjątkowo akceptowalna przez koty
 • Białko pochodzi z tuńczyka i innych ryb morskich oraz skorupiaków i z kurczaka. Obydwa źródła dostarczają ważnych składników odżywczych, w tym niezbędnych witamin i składników mineralnych
 • Morskie składniki karmy takie jak tuńczyk i wszystkie ryby w tym: lucjan czerwony oraz skorupiaki, pochodzą z naturalnego połowu w czystych akwenach morskich, prowadzonego zgodnie z zasadą zrównoważonych połów i ochroną delfinów, z łowisk, które nie są identyfikowane jako przełowione
 • Mięso z kurczaka pochodzi z bezpiecznych hodowli – bez GMO, antybiotyków i hormonów
 • Gotowana na parze i pasteryzowana wyłącznie we własnym bulionie, co sprzyja zachowaniu wszystkich ważnych substancji odżywczych oraz naturalnego smaku
 • Zawiera zrównoważone i odpowiednie dla prawidłowego żywienia kota, wyłącznie naturalne, zestawy witamin, minerałów i pierwiastków śladowych
 • Zawiera naturalną taurynę, szczególne ważną dla prawidłowego funkcjonowania oczu i serca
   

Petite Cusine jest wolna od:

 • NIE ZAWIERA: pszenicznego glutenu, zbóż, sztucznych dodatków, aromatów, barwników, konserwantów, ulepszaczy.
 • NIE STOSUJEMY w produkcji: produktów ubocznych z mięsa i jego pochodnych, zamienników białka jak soja, mączka kostna.
 • NIE UŻYWAMY produktów genetycznie zmodyfikowanych – karma jest wolna od GMO, co potwierdzają certyfikaty dostępne na www.petitecuisine.com

Karmienie:

Zdrowy kot o średniej wadze – 2 lub 3 puszki, zależnie od wieku i aktywności kota. Receptura spełnia normy ustalone przez AFFCO w zakresie żywienia kotów.  Otwartą puszkę należy przechowywać w lodówce. Produkt wyłącznie dla kotów.

 nagrody-Petite

Dyplom_Top_innowacja

10 atutów unikalnej receptury kompletnej karmy Go Care Royal dla kotów

GOCARE-royal_krotkie

Photographer Gwarancja jakości karmy

Gwarantowana jakość karm Go Care Royal wynika ze stosowania przez Vital Petfood Group zaleceń wiodących instytutów żywienia zwierząt. Karmy zawierają składniki odżywcze w ilościach wystarczających do zaspokojenia ich poziomu na wszystkich etapach cyklu życia kotów. Producent stosuje normy jakości i zalecenia dotyczące pożywienia klasy super Premium, określone przez: NRC (National Research Council) – opracował standardy pełnej zawartości zdrowej żywności dla zwierząt ustając zawartość proporcji składników odżywczych w tym: aminokwasów, kwasów tłuszczowych, minerałów i witamin, AAFCO (The Association of American Feed Control Officials) – wyznacza standardy norm żywienia i prawa paszowego UE, FEDIAF i NPFA oraz stosuje System Zarządzania Jakością ISO 22000. Posiada certyfikat: BRC (Global Standard Foods/ System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności) wymagany przez większość detalistów na terenie całej Europy, dla zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa dostarczanych produktów.

GWARANCJA

SATYSFAKCJI

 1. Wspaniały smak pochodzący ze świeżego kurczaka i naturalnych składników

Wszystkie produkty Go Care Royal zawierają świeżego kurczaka, dzięki czemu są tak smakowite. Świeży kurczak jest pozyskiwany z rzeźni znajdującej się w pobliżu fabryki w Olgod. Do VPG jest dostarczany w małych ilościach, pozwalających na wykorzystanie w produkcji karmy w ciągu 24 godzin. „Świeży” oznacza wyłącznie schłodzony, dostarczany z zachowaniem reżimu niskiej temperatury transportu. Ponieważ nie jest zamrażany ani ogrzewany zapewnia karmom uwielbiany przez zwierzęta smak oraz zapach a także lekkostrawne białko i naturalnie związane witaminy. Na wyjątkowość smaku ma również wpływ czas włączenia wątróbki drobiowej i serc kurzych do produkcji – na ostatnim etapie procesu, gdy składniki podlegają działaniu wysokiej temperatury krótko i dzięki temu kurczak nie traci smaku i białko nie ulega biodegradacji. Dodaliśmy także ryby i olej z łososia. Zarówno naturalny zapach, kolor jak i smak przekonają do Go Care Royal nawet najbardziej wybredne koty.

 1. Tekstura chrupek

Wiemy, że koty wolą bardziej chrupiącą teksturę i dlatego używamy ziemniaków oraz mikroelementów w postaci krystalicznej. Ponadto stosujemy specjalną technikę produkcji. Tekstura chrupek częściowo zapobiega również powstawaniu kamienia nazębnego. Kształty i wymiary peletek zostały dostosowane do wielkości kocich pyszczków. Dzięki temu łatwiej się im je żuje i lepiej je trawią.

 1. Smaczne białko zwierzęce

Koty to drapieżniki, dlatego wszystkie nasze produkty zawierają dużo białka zwierzęcego wysokiej jakości, głównie pochodzącego ze świeżego kurczaka, mięsa i ryb. Białko zwierzęce gwarantuje zdrowe trawienie i optymalne wchłanianie składników odżywczych. Wysoka zawartość mięsa i białka zwierzęcego zapewniają wystarczającą zawartość naturalnej tauryny – ważnego składnika odżywczego dla zdrowia każdego kota.

 1. Zdrowy tłuszcz

Używamy tłoczonego na zimno oleju z łososia. Olej ten jest jednym z najbogatszych, naturalnych źródeł zdrowego i ważnego w diecie, nienasyconego kwasu tłuszczowego Omega 3. Również zawarty w naszych produktach smaczny tłuszcz drobiowy zawiera ważne kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6. Dodaliśmy także olej rzepakowy, który jest naturalnym źródłem kwasu tłuszczowego Omega 6. Unikalna i zbilansowana kompozycja kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6 zapewnia kotom dobre zdrowie fizyczne oraz piękną i lśniącą sierść.

 1. Zdrowy błonnik

Dobre trawienie jest niezbędne dla ogólnego samopoczucia każdego kota. Używamy buraków, które mają naturalnie wysoką zawartość błonnika. Dodajemy też probiotyki – fruktooligosacharydy i inulinę uzyskaną z cykorii, ponieważ zawierają one nietrawiony przez organizm dietetyczny błonnik powodujący efekt prebiotyczny. Oznacza to, że w żołądku i jelitach wzrasta ilość zdrowych bakterii bifido zapewniających zdrowe trawienie i optymalne wchłanianie wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Używamy także yucca mojave pochodzącego z palmy yucca i służącego jako błonnik, a dodatkowo redukującego nieprzyjemny zapach kocich odchodów.

 1. Zdrowe węglowodany

Go Care Royal dla kotów wykorzystywane jako dodatek są węglowodany złożone pochodzące z ryżu i kukurydzy. Poddane wysokiej temperaturze i ciśnieniu w procesie produkcji są łatwiej strawne dla kota. Zapewniają też szybki wzrost energii dzięki stabilizacji poziomu glukozy we krwi. Kukurydza jest naturalnym źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega 6 i przyczynia się do dobrego trawienia.

 1. Naturalne przeciwutleniacze

Go Care Royal zawiera tylko naturalne przeciwutleniacze, które zapewniają zarówno długą trwałość produktu, jak i dobre samopoczucie kota. Dzięki zawartości naturalnej witaminy E m.in. z rozmarynu, karma długo zachowuje wszystkie wartości odżywcze. Rozmaryn pomaga ponadto w trawieniu i jest także bogaty w żelazo oraz witaminę B 6

 1. Naturalne barwniki i aromaty

Nie dodajemy sztucznych barwników, dodatków smakowych ani aromatów. Nasze karmy, zarówno wspaniały smak jaki i kolor oraz zapach, zawdzięczają używaniu w produkcji Go Care Royal wyłącznie najlepszych składników.

 1. Ważne witaminy i minerały

Wszystkie produkty Go Care Royal dla kotów zaspokajają jego dzienne zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne. Karmy zawierają zbilansowaną ilość składników mineralnych takich jak chrom, miedź, jod, żelazo, selen i cynk, których kot potrzebuje w codziennej diecie dla stabilizacji układu odpornościowego i zdrowego wzrostu.

 

Go Care Royal – kompletna karma dla zdrowia Twojego kota

 • Naturalne składniki zmniejszają ryzyko wystąpienia alergii i nietolerancji
 • Właściwy rozwój i kondycja dzięki stosownej zawartości wysoko przyswajalnego białka zwierzęcego i tłuszczu
 • Łatwostrawność z minimalną ilością resztek – odpowiednia ilość i konsystencja wypróżnień
 • Błyszcząca sierść i zdrowa skóra
 • Zachowanie właściwej wagi dzięki optymalnemu zbilansowaniu składników
 • Dobra kondycja stawów
 • Mocne oraz zdrowe kości

Zadowolenie i energia na co dzień